Kıbrıs Sony Sony Play Station PS4 Slim + 3 Games
Kıbrıs Sony Sony Play Station PS4 Slim + 3 Games

Sony Playstation PS4 Slim 500GB + 3 Games (0000199)

Marka : Sony
Tedarikçi : Sharaf
Fiyat : $440.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺14.307,21(KDV Dahil)
₺14.307,21 'den başlayan taksitlerle

Sony Playstation PS4 Slim 500GB + 3 Games

Sevdiğimiz Özellikler

PlayLink'e Giriş PS4 için Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bir denetleyici olarak kullanan, kullanımı kolay çok sayıda multiplayer başlıkları ile arkadaşlarınızı ve ailenizi bir araya getirin.
Paylaş ve Yayınla, En büyük anlarınızı yeniden yaşamak veya bunları gerçekleştikçe dünyayla paylaşmak, yeniden tasarlanmış Paylaşım menüsüyle daha da kolaylaşıyor - ve daha iyi Topluluklar, daha fazla insanın paylaşacağı anlamına geliyor.
Büyük Eğlence Evinin Yeri, PS4 ana ekranınızdan en büyük ve en iyi filmleri, TV şovlarını, video akışı servislerini ve tüm dünya müziğini keşfedin.
En Bağlı Konsol, Oyun dünyasında oynama, paylaşma ve sosyalleşme özgürlüğü. Bir arkadaşınızı maceranıza katılmaya davet edin, onları çok oyunculu maçlara davet edin ya da oyuna katılmasa bile oyunun sahibi olmasanız da, sizin yerinize alın ve oynayın. Evinizdeki WiFi ağınız üzerinden PC'nize, Mac'inize veya PlayStation Vita'ya akış oyunları ve TV'ye asla tekrar bağlanmayın.
Canlı HDR Oyun, HDR özellikli PS4 oyunları, daha canlı ve gerçekçi bir renk yelpazesi sunan bir HDR TV'de inanılmaz renk ve netlikle hayata geçti.
Eşsiz Kontrol, DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı, oyunun daha da fazlasını elinize geçirecek daha görünür, renkli bir ışık çubuğu da dahil olmak üzere yeni bir görünüm ve his ile güncellendi. Bu, tasarladığımız en ergonomik, sezgisel PlayStation denetleyicisidir.
Ufuk Sıfır Şafak, doğanın unutulmuş bir uygarlığın kalıntılarını geri kazantığı yemyeşil, kıyamet sonrası bir dünyada, ilkel avcı-toplayıcı kabilelerde insanlık cepleri yaşıyor. Yeni vahşi doğa üzerindeki egemenlikleri, makineler tarafından bilinmemektedir - bilinmeyen orijinli mekanik yaratıklar. Horizon Sıfır Şafak dünyasında seyahat ederken, farklı eko-toplar, kabile yerleşimleri ve makine türleri ile unutulmuş bir çağın yükselen kalıntılarını keşfedeceksiniz.
DRIVECLUB, hiç görmediğiniz bir PlayStation 4 yarış oyunu için hazırlanın. DRIVECLUB ™ sizinle ve arkadaşlarınızla ilgili. Bu ekip çalışmasıyla ilgili; Bu, herkesin birbiriyle savaşması ve birlikte ödüller kazanmasıyla ilgilidir - ve en önemlisi, her yarışın katıksız heyecanını paylaşmaktır. Yüksek hızlı solo yarışlarının heyecanını yaşayın ya da DRIVECLUB'un neyle ilgili olduğunu keşfetmek için bir yarış kulübüne katılın. DRIVECLUB sizi ve arkadaşlarınızı sorunsuz ve hemen bağlamak için PS4'ün ağ gücü ve sosyal yeteneklerinden yararlanıyor.
Ratchet & Clank (PS4), orijinal Ratchet & Clank'ın elemanlarına dayanan bir oyundur. Solana Gökadası'nı kötü Başkan Drek'ten kurtarmak için savaşırken Cırcır, Clank, Kaptan Qwark ve yeni arkadaşlara katılın. Cırcır & Clank (PS4) daha derin bir bakış atıyor
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR